Ak. god. 2022./2023.
Studentice/studenti: Barbara Grlić, Iva Keblar, Lejla Kruševljanin, Ines Ljubičić, Dino Rakić, Hrvoje
Ukić and Lucija Zelenković
Mentori: Dora Zgrabljić Rotar, Tena Hoško, Antun Bilić i Tomislav Jakšić
Rezultat:
- Oral Rounds: Finalists (last 64 teams)
Ak. god. 2021./2022.
Studentice/studenti: Katarina Mikulić, Vanja Cvetko, Marija Tropina, Ivan Turić, Sara Senjak, Iva Ramljak, Ines Horvat
Mentori: Dora Zgrabljić Rotar, Tomislav Jakšić i Antun Bilić
Rezultat:
- Honorable Mention for Respondent
- Oral Rounds: Finalists (last 32 teams)
- Honorable Mention - Katarina Mikulić, Sara Senjak
Ak. god. 2020./2021.
Studentice/studenti: Doris Ganić, Erik Osmanović, Anamarija Vitlić, Lucija Aralica, Ana Škiljan, Marta Telebuh
Mentori: Davor Babić, Tomislav Jakšić i Antun Bilić
Rezultat:
- Honorable Mention for Claimant
Ak. god. 2019./2020.
Studentice/studenti: Hella Petani, Dora Podrug, Janica Rakoci, Lovro Moharić i Marijan Živković
Mentori: Antun Bilić i Dora Zgrabljić Rotar
Rezultat:
- Honorable Mention for Respondent
- Oral Rounds: Finalists (last 64 teams)
Ak. god. 2018./2019.
Studentice/studenti: Manuel Kralj, Dominik Kranjčec, Anamarija Vlašić i Dominik Žugaj
Mentori: Antun Bilić i Tena Hoško
Rezultat:
- Honorable Mention for Claimant
Ak. god. 2017./2018.
Studentice/studenti: Tomislav Ditrih, Gina Grancarić, Matea Pavlović, Ana Marija Rupčić i Matija Skender
Mentori: Antun Bilić i Tena Hoško
Rezultati:
- Oral Rounds: Finalists (last 32 teams)
- Honorable Mention - Matija Skender
Ak. god. 2016./2017.
Studentice/studenti: Zrinka Buzatović, Marija Lalin, Katarina Šimac, Nina Šlat, Hana Štrkonjić i Ivona Zagajski
Mentori: Tomislav Jakšić, Antun Bilić i Tena Hoško
Rezultati:
- Oral Rounds: Finalists (last 64 teams)
- Memorandum for Claimant: Honorable Mention
- Honorable Mention - Ivona Zagajski
Ak. god. 2015./2016.
Studentice/studenti: Lovro Klepac, Lucija Skračić, Sandra Tomašković i Ivona Vidović
Mentori: Tomislav Jakšić i Dora Zgrabljić Rotar
Rezultat:
- Memorandum for Respondent: Honorable Mention
Ak. god. 2014./2015.
Studentice/studenti: Zvonimir Buzatović, Ana Marjančić i Toni Nogolica
Mentori: Antun Bilić i Tena Hoško
Rezultati:
- Oral Rounds: Finalists (last 64 teams)
- Honorable Mention - Ana Marjančić
Ak. god. 2013./2014.
Studentice/studenti: Petar Crnov, Sandra Kozić, Nada Mustać, Matija Kontak i Petra Kontić
Mentori: Antun Bilić i Tena Hoško
Ak. god. 2012./2013.
Studentice/studenti: Juraj Brozović, Marko Cokol, Darija Koren, Krešimira Krušlin, Ivana Mesić i Toma Trbuljak
Mentor: Antun Bilić
Ak. god. 2011./2012.
Studentice/studenti: Jurica Bakmaz, Dario Milić, Zrinka Mustafa, Tin Oraić i Maja Šutalo
Mentori: Tomislav Jakšić, Antun Bilić i Tena Hoško
Rezultat:
- Memorandum for the Respondent: Honorable Mention
Ak. god. 2010./2011.
Studentice/studenti: Jana Borić, Nikolina Herceg, Andrijana Kaštelan, Dora Lukenda i Friederike Ziemer
Mentori: Tomislav Jakšić, Dora Zgrabljić Rotar, Antun Bilić, Petar Ceronja i Nina Širola
Rezultat:
- Oral Rounds: Finalists (last 64 teams)
Ak. god. 2009./2010.
Studentice/studenti: Henrik-Riko Held, Morana Slakoper, Nikica Zdunić i Patricija Živković
Mentori: Tomislav Jakšić i Dora Zgrabljić Rotar
Ak. god. 2008./2009.
Studentice/studenti: Antun Bilić, Iva Kuštrak, Fran Pelicarić, Ivana Reljanović i Stjepan Šutija
Mentori: Davor Babić i Nina Tepeš
Rezultati:
- Oral Rounds: Finalists (last 32 teams)
- Honorable Mention - Fran Pelicarić i Ivana Reljanović
Ak. god. 2007./2008.
Studentice/studenti: Ivana Cegnar, Tomislav Jakšić, Anda Kostijal, Marinka Kovačić i Snježana Svečnjak
Mentori: Davor Babić i Nina Tepeš
Rezultat:
- Memorandum for Respondent: Honorable Mention
Ak. god. 2006./2007.
Studentice/studenti: Iva Basarić, Višeslav Križić, Marko Lovrić, Marko Mećar, Marija Petrović i Mateja Rajačić
Mentori: Davor Babić i Nina Tepeš
Rezultati:
- Oral Rounds: Frédéric Eismann Award – Second Place
- Honorable Mention - Iva Basarić
Ak. god. 2005./2006.
Studentice/studenti: Dina Hošnjak, Vedran Iskra, Ivan Krnic, Josip Marohnić i Dora Zgrabljić Rotar
Mentor: Davor Babić
Rezultati:
- Oral Rounds: Frédéric Eismann Award – Third Place
- Honorable Mention - Dora Zgrabljić Rotar
Ak. god. 2004./2005.
Studentice/studenti: Ana Barić, Ivana Jurčec, Miljenko Petrak, Danijel Stanković i Tin Težak
Mentori: Siniša Petrović, Hrvoje Sikirić, Davor Babić i Nina Tepeš
Rezultat:
- Oral Rounds: Frédéric Eismann Award – Third Place
Ak. god. 2003./2004.
Studentice/studenti: Boris Andrejaš, Tomislav Hadžija, Ivor Ištuk, Ina Medunić, Lucija Miše, Branimir Puškarić i Inge Štimac
Mentori: Siniša Petrović, Hrvoje Sikirić, Davor Babić i Nina Tepeš
Rezultat:
- Honorable mention - Branimir Puškarić
Ak. god. 2002./2003.
Studentice/studenti: Esther Vidošević i Ivana Koštarić
Mentori: Siniša Petrović, Hrvoje Sikirić, Davor Babić i Nina Tepeš
Ak. god. 2001./2002.
Studentice/studenti: Hrvoje Bardek, Vedrana Ćiković, Tomica Divić, Mislav Lončar, Perica Miović i Branko Skerlev
Mentori: Siniša Petrović, Hrvoje Sikirić, Davor Babić i Nina Tepeš
Rezultati:
- Oral Rounds: Frédéric Eismann Award – Third Place
- Honorable Mention - Vedrana Ćiković
Ak. god. 2000./2001.
Studentice/studenti: Edin Karakaš, Filip Sulić, Ivana Sverak i Luka Tadić-Čolić
Mentori: Siniša Petrović, Hrvoje Sikirić, Davor Babić i Nina Tepeš
Rezultat:
- Memorandum for Respondent. Werner Melis Award – First Place
Ak. god. 1999./2000.
Studentice/studenti: Nikola Klisović, Tarja Krehić-Đuranović, Marko Paškvan i Martina Prpić
Mentori: Siniša Petrović, Hrvoje Sikirić, Davor Babić i Nina Tepeš
Rezultati:
- Oral Rounds: Finalists (last 16 teams)
- Honorable Mention - Nikola Klisović i Tarja Krehić-Đuranović
Ak. god. 1998./1999.
Studentice/studenti: Martina Perić, Branimir Iveković, Ivo Ivančević i Ivana Vukorepa
Mentori: Siniša Petrović, Hrvoje Sikirić i Davor Babić
Rezultati:
- Memorandum for Claimant: Pieter Sanders Award – Second Place
- Oral Rounds: Frédéric Eismann Award - Quarter-Finalists
- Martin Domke Award-Third Place - Martina Perić
- Honorable Mention - Ivana Vukorepa
Ak. god. 1997./1998.
Studentice/studenti: Neven Balenović, Damir Kaufman, Natalija Lacmanović, Tomislav Nagy i Boris Štritof
Mentori: Siniša Petrović i Hrvoje Sikirić
Rezultati:
- Memorandum for Claimant: Honorable Mention
- Memorandum for Respondent: Honorable Mention
- Oral Rounds: Quarter-Finalists
Ak. god. 1996./1997.
Studentice/studenti: Davor Babić, Andrej Bolfek, Siniša Đuranović, Dinko Ivković, Mirta Kapural, Dario Mihelin, Nataša Šarić i Nina Tepeš
Mentori: Siniša Petrović i Hrvoje Sikirić
Rezultati:
- Memorandum for Claimant: Honorable Mention
- Memorandum for Respondent: Werner Melis Award – Third Place
Ak. god. 1995./1996.
Studentice/studenti: Ivana Gregurev, Nives Povrženić, Barbara Raguž i Dubravka Srečec Fletko
Mentori: Siniša Petrović i Hrvoje Sikirić
Rezultati:
- * status promatrača
AWARDS:.
- Best memorandum for Claimant – Pieter Sanders Award
- Best memorandum for Respondent – Werner Melis Award
- Best individual oralist in the general rounds – Martin Domke Award
- Prevailing team in oral rounds – Frédéric Eismann Award/ Eric E. Bergsten Award