U prilogu se nalazi popis studenata po grupama
GRUPA I
(VODITELJ SEMINARA: PROF. DR. SC. BILJANA KOSTADINOV)
SEMINAR ĆE SE ODRŽAVATI PETKOM U 17,00 SATI NA TMT 3, DVORANA 4
PRVI SEMINAR: 30.10.2015. u 17 sati.
Lacić Helena
Lešić Vana
Lončar Borna
Mandić Ivana
Margić Magdalena
Marijan Ivana
Markelić Ružica
Meštrović Tamara
Mezlar Petra
Mišković Romana
Molnar Nika
Morina Pleurat
Nežić Karla
Nikolić Mihovil
Novak Ana
Osmakčić Ivan
Platužić Paola
Pohižek Leonarda
Puljiz Ante Bruno
Ročić Ivana
Skupnjak Karolina
Slamar Mihaela
Slatina Karlo Ivan
Stipić Dorotea
Stojanić Dora
Strikić Luka
Šiljeg Matea
Šimrak Maksimilijan
Škaro Luči
Vareškić Angela
Vidiš Luka
Zvonarek Ana
Žordić Ivana Sara
GRUPA II
(VODITELJ SEMINARA: IZV. PROF. DR. SC. ROBERT PODOLNJAK)
SEMINAR ĆE SE ODRŽAVATI SRIJEDOM U 14,00 SATI NA TMT 3, DVORANA 3
PRVI SEMINAR: 28.10.2015. u 14 sati
Anić Luka Ivan
Aziri Arbnora
Bagarić Ivana
Bajsić Roberta
Bilić-Prcić Frano
Binički Adriana
Borovčak Ana
Broketa Lovro
Bubalo Iva
Budak Lidija
Car Matej
Cvečić Borna
Decorti Dora
Druško Tea
Galijatović Marija
Gjud Anamarija
Herljević Lucija
Hofmann Otto
Horvat Silvija
Hudek-Tomek Ingrid
Jadreško Anđela
Jaklić Petra
Ježovita Lidija
Kalajžić Josip
Kanić Petra
Kos Ivan
Kos Jana
GRUPA III
(VODITELJ SEMINARA: DOC. DR. SC. ĐORĐE GARDAŠEVIĆ)
SEMINAR ĆE SE ODRŽAVATI SRIJEDOM U 14,00 SATI NA TMT 3, DVORANA 2
PRVI SEMINAR: 28.10.2015. u 14 sati.
Babić Antonela
Babić Josipa
Babić Valentina
Baltić Petra
Bartolec Andreja
Belošević-Mirt Viktorija
Biondić Nela
Blajda Antonio
Bodrožić Antonela
Buljan Anamarija
Buturajac Mia
Čerkuć Izabela
Filipović Marija
Gorup Ivana
Groznica Andrea
Gujić Ana
Halusek Tena
Išek Valentina
Ivanković Tinka
Katalinić Ivana
Katančić Luka
Kerovec Lucija
Knezović Toni
Knežević Donatella
Knežević Marija
Kovačević Dorjan
Kranjčec Petra
Kuštera Ivona
GRUPA IV
(VODITELJ SEMINARA: DOC. DR. SC. ANA HORVAT VUKOVIĆ)
SEMINAR ĆE SE ODRŽAVATI ČETVRTKOM U 10,00 SATI NA TMT 3, DVORANA 3
PRVI SEMINAR: 29.10.2015.
Lacković Lucija
Lažeta Josip
Lupić Ivana
Ljubičić Vedran
Markić Dorotea
Masle Stijepan
Milković Ivana
Mirić Marija
Paladina Antonija
Pećarević Ira
Pezer Magdalena
Pezo Lovro
Pirić Magdalena Iva
Radman Mihaela
Raguž Nikola
Ranogajec Ivana
Rogić Antun
Sabljak Stella
Samarin Suzana
Skočilović Ivona
Sučević Irena
Svetina Lorena
Svilokos Emilio
Šimunović Fran
Šipek Nikolina
Šneperger Borna
Tomašević Dejan
Topolovac Vanja
Travan David
Trebaljevac Karla
Vlašić Lara
Vraneš Petra
Vrdoljak Andro
Copyright 2024 - Pravni fakultet, Sveučilište u Zagrebu, sva prava pridržana.